„Serduszko chcieli wyjąć…już dziecka nie mam.” – takie informacje dotarły do Mamy Basi, niedługo po tym, jak jej 27 letnia córka doznała udaru mózgu. Stało się to na ulicy, na mieście, zaraz po tym, jak Basia zaprowadziła dwójkę swoich dzieci (wówczas 3 i 6 lat) do przedszkola. W wyniku udaru utraciła możliwość chodzenia i mówienia. W szpitalu obudziła się również bez prawej nogi, którą trzeba było amputować. Teraz – po półtora roku – wypowiedziała pierwsze słowa…

„Always stay strong.” – taki napis ma wytatuowany Basia. Dzięki temu, że przez 1,5 roku po udarze nie poddawała się, teraz zaczęła mówić. Postępy są również w rehabilitacji ruchowej, lecz jest ona znacznie utrudniona poprzez psujący się kikut, który nie został prawidłowo zoperowany. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce to się zmieni.

Kochani Basia jest młodziutka i ma malutkie dzieciaczki: Lenkę i Madzię – pomóżmy jej finansowo jak tylko się da. Obejrzyjcie filmy z Basią i apel jej Mamy i udostępnijcie dalej. Basia jest na Facebooku pod adresem: https://web.facebook.com/Pomagamy-Basi-Kaczmar-343582376018876/

Jak można pomóc Basi?

  1. Kupując obraz (niżej znajduje się zdjęcie i informacje)

  2. Wpłacając pieniążki na konto (poniżej dane)

  3. Sponsorując turnus rehabilitacyjny (anonimowo lub jawnie)

  4. Inne formy pomocy (zapraszamy do kontaktu)

Basia rehabilitowana jest w Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym NORMAN w Koszalinie. Środki zbierane są na poniższym koncie:

Numer konta:
52 1160 2202 0000 0001 1103 7126

Tytułem:
Na rehabilitację Barbary Kaczmar

Firma NORMAN
Pomorska 28
75-393 Koszalin

Artystka, profesor Politechniki Koszalińskiej wydziału wzornictwa, przekazała autorski obraz, z którego sprzedaży cała kwota zostanie przekazana na rehabilitację Basi Kaczmar. Poniżej zdjęcia. Cena 2500 zł.

„Pejzaż Zielony”, wymiary z ramą 59 x 34 cm, złocona, malowana porcelana. Obraz unikatowy.

ZOZ NORMAN 1993-2024 © Copyright

Ta witryna zapisuje pliki cookies. Jeżeli się z tym nie zgadzasz opuść ją. Polityka prywatności